Світ весільної моди мінливий, але наш власний погляд на модні тенденції залишається незмінним.

 

 

Ми намагаємося зробити образ нареченої особливим, кожен раз наповнюючи його унікальним змістом. Для цього у нас є все необхідне: брендова колекція класичних весільних суконь від іспанських, італійських, амерканскіх виробників, колекція фат і взуття для наречених, а також авторські колекції весільних, вечірніх суконь, нижньої білизни і аксесуарів ручної роботи, створені командою V & R Wedding Boutique.

 

 

Кожен образ, створений командою V&R Wedding boutique - це індивідуальний проект, а щаслива посмішка нареченої - це наше командне досягнення. Дизайнерська колекція Lana Iatsenko Wedding Dresses - це наш заклик до наречених відійти від нав'язаних стереотипів і вибрати весільний наряд, в якому буде втілений весь багатогранний внутрішній світ жінки. Усі сукні, представлені в колекції, кардинально відрізняються один від одного. Ми ніколи не повторюємо одну модель двічі.

 

 

V&R Wedding Boutique для нас більше, ніж місце роботи. Тут ми творимо, з натхненням, обмінюємося планами, ідеями та просто посмішками. Це - маленька історія в кожній сукні, яку ми продовжуємо писати щодня.